VELKOPLOŠNÝ TISK

Velkoplošný tisk má oproti jiným polygrafickým technologiím několik obrovských předností. Jeho hlavní výhodou je, že v porovnání s ofsetovým tiskem či sítotiskem můžeme vytisknout i jediný kus tiskoviny za nízkou cenu. Hlavní výhodou velkoplošného digitálního tisku je mimo jiné časová flexibilita a možnost tisknout cokoliv téměř okamžitě a na cokoliv. Tím, že odpadá nutnost výroby litografií či tiskových forem uspoříme velkoplošným digitálním tiskem mnoho času, který bychom při jiných technologiích strávili konfigurací strojů .

Velkoplošný digitální tisk je v dnešní době nejrozšířenější tištěnou formou reklamy pro oslovení větší masy lidí. Vzhledem k velkým formátům je třeba, aby velkoplošný digitální tisk dosahoval té nejvyšší kvality.

Nejběžnějšími reklamními formáty tištěnými technikou velkoplošného digitálního tisku jsou dobře známe billboardy, bigboardy a další formy outdoorových formátů. V oboru outdoorové reklamy navíc stále nové formáty vznikají a tomu se přizpůsobuje i velkoplošný digitální tisk.

Velkoplošný digitální tisk lze aplikovat i na nejrůznější samolepící fólie, které se hojně využívají nejen jako polepy aut, ale také jako polepy výloh, nebo např. jako veletržní expozice a mnoho dalších materiálů.

A co vše vytiskneme?
- Bannery, Samolepky, Etikety
- Billboardy, Bigboardy, Megaboardy
- Fotoobrazy, Fototapety, Velkoformátové fotografie
- Plakáty, Tisky do výstavních systému, Vlajky a spousta dalších...

Velkoplošný tisk (1) Velkoplošný tisk (2) Velkoplošný tisk (3) Velkoplošný tisk (4) Velkoplošný tisk (5) Velkoplošný tisk (6) Velkoplošný tisk (7) Velkoplošný tisk (8) Velkoplošný tisk (9)
BANNERY SAMOLEPKY VELKOFORMÁTOVÉ FOTO FOTO OBRAZY FOTO TAPETY VIZITKY LETÁKY/PLAKÁTY BROŽURY KALENDÁŘE ETIKETY REKLAMNÍ CEDULE 3D REKLAMA POLEPY AUT/VÝLOH PREZENTAČNÍ SYSTÉMY ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

KONTAKT

Adresa:

Teslova 1128/2a, 702 00 Ostrava
Kde nás najdete
+420 777 808 529


Kalkulace

obchod@tisknem.cz


Tisk a data

tisk@tisknem.cz


www.tisknem.cz


© TISKNEM.CZ 2021
Design by TISKNEM.CZ / PHP by HVD.