ŘEZANÁ REKLAMA

Vyřezávací ploter slouží k výrobě převážně textových reklam a jednodušších log bez barevných přechodů či přechodových rastrů například na výlohy, reklamní štíty a tabule, pro výrobu grafiky na výstavní stánky, dopravní prostředky a podobně.

Náš řezací ploter Graphtec je vybaven také optickým čidlem pro kombinaci digitálního plnobarevného tisku s digitálním ořezem. Je tedy možné na našich tiskových strojích vytisknout jakýkoli motiv a ten po té ořezat do požadovaného tvaru.

Používáme nejkvalitnější materiály a fólie značkových výrobců, které zaručují kvalitní podání barev, dlouhodobou trvanlivost a životnost a silnou odolnost vůči působení povětrnostních podmínek.

V současné době v této oblasti tiskneme a realizujeme zejména polepy firemních automobilů, výlohy obchodů a restaurací, různé reklamní poutače či světelné reklamy.

Vyrobíme Vám:
- Reklamní polepy na výlohy, auta a stroje
- Polepy výloh, reklamních a navigačních cedulí
- Zákázkový polep na míru

Řezaná reklama (1) Řezaná reklama (2) Řezaná reklama (3) Řezaná reklama (4) Řezaná reklama (5) Řezaná reklama (6) Řezaná reklama (7) Řezaná reklama (8) Řezaná reklama (9)
BANNERY SAMOLEPKY VELKOFORMÁTOVÉ FOTO FOTO OBRAZY FOTO TAPETY VIZITKY LETÁKY/PLAKÁTY BROŽURY KALENDÁŘE ETIKETY REKLAMNÍ CEDULE 3D REKLAMA POLEPY AUT/VÝLOH PREZENTAČNÍ SYSTÉMY ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

KONTAKT

Adresa:

Teslova 1128/2a, 702 00 Ostrava
Kde nás najdete
+420 777 808 529


Kalkulace

obchod@tisknem.cz


Tisk a data

tisk@tisknem.cz


www.tisknem.cz


© TISKNEM.CZ 2021
Design by TISKNEM.CZ / PHP by HVD.