DIGITÁLNÍ & OFFSETOVÝ TISK

DIGITÁLNÍ TISK

Hlavní výhodou malonákladového digitálního tisku je absence fixních nákladů na přípravu výrobu a především časová flexibilita. Tisk standardních i nestandardních formátů běžně realizujeme do druhého dne, v případě potřeby zákazníka i na počkání.

V rámci našeho malonákladového digitálního tisku poskytujeme i veškeré služby související s dokončovacími operacemi – jako je laminace, lakování, knihařské zpracování, ořez, výsek, ražba atd.

Samozřejmostí našeho malonákladového digitálního tisku je také možnost personalizace tiskovin – a to jak v úrovni textu, tak v úrovni grafiky

A co vše vytiskneme?
- Vizitky, letáky, plakáty
- Pozvánky, Blahopřání
- Hlavičkové papíry, obálky, složky
- Samolepky, Etikety, Viněty
- Katalogy, Brožury, Bulletiny a spousta dalších...

OFFSETOVÝ TISK

Technologií ofsetového tisku se dá tisknout téměř vše; tisk letáků od jednobarevných až po plnobarevné publikace, dále je častý ofsetový tisk brožur, plakátů, obalů či knih. Ofsetový tisk se vyplatí při větších nákladech zhruba od stovek kusů.

Zajišťujeme pro naše zákazníky kvalitní ofsetový tisk ve velice krátkém čase, rychlý tisk je důležitý především pro marketingové akce, kde je kvalita i množství potřeba. Tisk je proto stále oblíbený.

Další výhodou je, že ofsetový tisk probíhá přímými barvami (Pantone) a díky tomu mají barevné plochy vyšší kvalitu tisku ve srovnání s digitálním tiskem. Tisk letáků ve velkých nákladech, proto zaručuje i kvalitu tisku.

Nevýhodou ofsetového tisku je, že obsahuje fixní náklady na přípravu tisku, proto se vyplatí pro vyšší náklady vyráběných tiskovin – řádově stovky a tisíce kusů. Dále není možné ofsetový tisk kalkulovat on-line v zhledem k mnoha jeho specifikám. Každopádně rádi obratem vytvoříme kalkulaci ofsetového tisku – stačí nás kontaktovat.

Tiskneme hlavně:
- Letáky, Plakáty
- Katalogy, Brožury, Kalendáře
- Složky, Obálky, Hlavičkové papíry a spousta dalších...

Digitální a & offsetový tisk  (1) Digitální a & offsetový tisk  (2) Digitální a & offsetový tisk  (3) Digitální a & offsetový tisk  (4) Digitální a & offsetový tisk  (5) Digitální a & offsetový tisk  (6) Digitální a & offsetový tisk  (7) Digitální a & offsetový tisk  (8) Digitální a & offsetový tisk  (9)
BANNERY SAMOLEPKY VELKOFORMÁTOVÉ FOTO FOTO OBRAZY FOTO TAPETY VIZITKY LETÁKY/PLAKÁTY BROŽURY KALENDÁŘE ETIKETY REKLAMNÍ CEDULE 3D REKLAMA POLEPY AUT/VÝLOH PREZENTAČNÍ SYSTÉMY ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

KONTAKT

Adresa:

Teslova 1128/2a, 702 00 Ostrava
Kde nás najdete
+420 777 808 529


Kalkulace

obchod@tisknem.cz


Tisk a data

tisk@tisknem.cz


www.tisknem.cz


© TISKNEM.CZ 2021
Design by TISKNEM.CZ / PHP by HVD.